Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan alkollü sürücü kovalamaca sonucu yakalandı

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan alkollü sürücü kovalamaca sonucu yakalandı
  • 0
  • 6
  • 29 Kasım 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Adana’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, sokağa çıkma kısıtlaması için denetleme yapan polislerin “Dur” ihtarına uymayan alkollü sürücü, kovalamaca sonucu yakalandı.

Edinilen bilgiye göre,Tarsus-Adana- Gaziantep (TAG) otoyolu Mersin turnikelerinde trafik ekipleri, Ahmet Yenen yönetimindeki 42 ADY 372 plakalı otomobil sürücüsüne “Dur” ihtarında bulundu. Sürücü Yenen, polisin ihtarına rağmen kaçtı.

Trafik ekipleri, Yenen’i yaklaşık 10 kilometre sonra önünü keserek durdurdu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! İşte masadaki konularCHP'li yöneticinin tacizine uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktıCHP’li yöneticinin tacizine uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktıSimge Sağın, Selin Ciğerci'den para istedi! Aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdıSimge Sağın, Selin Ciğerci’den para istedi! Aldığı cevap karşısında ne diyeceğini şaşırdı

1,05 promil alkollü çıkan sürücüye, sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı için para cezası ve alkollü araç kullandığı için trafik cezası kesildi. Ehliyetine el konulan ve hakkında işlem yapılan sürücünün arabası da bağlandı.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Mutlu Güney

Bir cevap yazın

Arabesk Damar - Ağır Damar Arabesk Damar - Bu Akşam Mezarını Açasım Geldi Arabesk Damar - Milyonları Ağlatan Şarkı Arabesk Damar - Esrarı Bilmezdim Arabesk Damar - Yar Ben Sana Eş Olam Yoluna Yoldaş Olam Arabesk Damar - Beyazlar Kefenin Olsun Arabesk Damar - Akşamlar Çökünce Arabesk Damar - Dargınım Yalan Sözlere Arabesk Damar - Aç Kapıyı Gardiyan Arabesk Damar - Duvarlarda Konuşmuyor

×